KURUMSAL

 

Banyo aksesuarları banyonuzu bir vahaya dönüştürür

İster bağımsız aksesuar arayışında olun, ister banyonuza yepyeni bir görünüm kazandırmak isteyin, NEOBAGNO banyo ve tuvalet alanlarınızı mükemmel hale getirmek için çeşitli koleksiyonlar ve banyo aksesuarları sunar. Bir banyo koleksiyonları genellikle bir sabunluk, bir havlu rafı, bir diş fırçası kabı ve bir tuvalet fırçası setinden oluşur. Bir pamuk kutusu ve bir diş fırçası tutucusu genellikle koleksiyonları tamamlar. Banyonuzdaki görünümü mükemmelleştirmek için havlu, banyo paspasları veya duş perdeleri ve kozmetik çöp sepeti gibi uygun banyo tekstilleri seçilebilir.

Geniş banyo aksesuarları yelpazesi
Genel olarak, NEOBAGNO banyo ve tuvalet için yaklaşık 40 koleksiyonu vardır. Mevcut stiller doğal ve klasik, klas ve zenginlik, ya da iyimser ve modern arasında değişir. Renk seçimi de aynı şekilde arzu edilmez. Tüm renk paleti genellikle beyazdan siyaha kadar kaplıdır. Malzeme yelpazesi aynı genişliktedir. Yüksek kaliteli banyo aksesuarlarımızda kullanılan en önemli malzemeler paslanmaz çelik, pirinç, seramik, porselen, doğal taş, plastik, akrilik cam, ahşap ve ahşap dekorlardır.

 Banyonuzu diğer banyo aksesuarları ile mükemmelleştirmek ister misiniz? Aynaları, örneğin aynaları, dikiz aynalarını veya duvar aynalarını, 3x ve 5x büyütme, döner ve uzatılabilir düşünürüz. Ya da saatler, yeni tasarladığınız banyoda rahatlarken zamanı unutmayacaksınız.


Kozmetik çöp sepeti veya pedal çöp sepeti sabunluk, diş fırçası tutucu ve tuvalet fırçası seti ile uyumluysa ve bu banyo aksesuarları uygun bir duş perdesi ve renk koordineli banyo tekstili ile birleştirildiyse, düzgün ve uyumlu görüntü alanı sunuyor.

Banyo fikirlerimizden ilham alın ve banyolarınızı iyi entegre edilmiş bir tasarıma göre ayarlamanıza izin veren çeşitli renk ve malzemelerde yüksek kaliteli banyo aksesuarları bulun !

Kurumsal

Hakkımızda
Banka Hesap Numaralarımız
Lokasyon
Kataloglar
İletişim

ÜRÜNLER

Seri – 1 

Seri – 1 

Seri – 1 

Seri – 1 

İLETİŞİM

Hakkımızda
Banka Hesap Numaralarımız
Lokasyon
Kataloglar
İletişim